Hat gólos vereség Veszprémben

Veszprémbe látogatott a hétvégén a Budakalász Kézilabda Zrt., hogy megmérkőzzön a kupagyőztessel. A bakonyiak voltak az esélyesek, ennek megfelelően egy 5-0-s rohamal kezdtek a hazaiak. Coralles bereteszelte a veszprémi kaput. A Veszprém a félidő közepén teljes sorcserét alkalmazott, Ilic minden játékosnak hamar játéklehetőséget akart adni. A félidőben 5 gólos hazai vezetéssel vonultak öltözőbe a csapatok. A második feélidőben már 7 gól is volt a két csapat között, de végül 34-28 lett a végeredmény.

A kalásziak közül Koncz András, Kiss Bence, Kovács Dominik és Sinkovits Benjámin is 5 gólt szerzett.

Legközelebb szombaton lép pályára a Budakalász Kézilabda Zrt. Gyöngyösön. A hevesi csapattal ki-ki mérkőzést játszunk, hiszen csak egy ponttal gyűjtött többet mint Csoknyai István legénysége.